SpaceX ir NASA ruošiasi Demo 2

SpaceX, NASA worm, Falcon 9

SpaceX, NASA, Demo 2 – apie numatomą lėkį į TKS gegužės mėnesį

BobBehnken, DougHurley, SpaceX, NASA, Demo 2

NASA astronautai Bob Behnken ir Doug Hurley erdvėlaivio Crew Dragon viduje ruošiasi SpaceX  lėkiui Demo-2 į Tarptautinę Kosminę Stotį. Nuotrauka SpaceX

„Tai (Crew Dragon Demo 2 lėkis į Tarptautinę Kosminę Stotį) pakels Ameriką. Mums reikia šio momento Amerikos istorijoje “, – sakė Bridenstine.

Originali NASA emblema yra vienas galingiausių simbolių pasaulyje. Drąsus, patriotiškai raudonos spalvos švino sparnas, praduriantis mėlyną sferą, kuri vaizduoją planetą, su baltomis žvaigždėmis, ir aplink orbita skriejantį erdvėlaivį.  Šiandien mes tai žinome kaip „kotletą“. Tačiau naudojant 1970 metų technologijas buvo sunku atkurti bei atsispausdinti piktogramą, ir daugelis žmonių laikė ją sudėtinga tuomet, kai buvo šiuolaikine astronautikos era.

Naujasis NAS logo buvo pristattas gimė 1975 metais. Tai buvo paprastas, raudonas, unikalus žodžio NASA stiliaus stilius. Pasaulis tai priėmė kaip “širdį”, sukurtą „Danne & Blackburn“ firmos. 1984 JAV prezidentas Ronald Reigan logotipą už supaprastintą, tačiau naujovišką dizainą. NASA sugebėjo klestėti naudodama kelis grafinius dizainus. Buvo vieta ir kotletui, ir kirminui.  Tačiau 1992 prekės ženklas buvo išleistas į pensiją – išskyrus drabužius ir kitus suvenyrinius daiktus. Iki balandžio 2 dienos, kai NASA sugrąžino kirminą ant Falcon 9 raketos korpuso.

SpaceX, NASA worm, Falcon 9

SpaceX raketa Falcon 9 pasipuošė žymiuoju logo “kirminu” NASA prieš Demo 2 lėkį gegužės mėnesį. Nuotrauka NASA

Crew Dragon 2 Test

Keturi pagrindiniai parašiutai sulėtino SpaceX erdvėlaivio Crew Dragon kritimą po sėkmingo IFA bandymo. Nuotrauka NASA TV

Bob Behnken_Doug Hurley in Crew Dragon NASA

NASA astronautai Bob Behnken ir Doug Hurley erdvėlaivje Crew Dragon atlieka testus. Nuotrauka NASA


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.