Inspiration4 misija ir Jared Isaacman

Jared Isaacman Shift4 Payments

Inspiration4 arba Jared Isaacman, JAV verslininkas, ketina dar šiais metais kartu su 3 turistais atlikti pirmą privatų skrydį.

Jared Isaacman Shift4 Payments

Savo ir dar trijų kosmoso turistų skrydį finansuoja verslininkas Jared Isaacman

Inspiration4 misijai SpaceX ketina naudoti Crew Dragon erdvėlaivį Resilience. Tai pirmosios NASA ir SpaceX misijos Crew-1 erdvėlaivis, kuris dabar yra prisijungęs prie Tarptautinės Kosminės Stoties. Inspiration4 misijos trukmė gali būti dvi ar keturios paros. Resilience erdvėlaivis, pakilęs iš NASA Kennedy kosminio centro Floridoje, orbituos apie Žemę ir po to nusileis Atlanto vandenyne. Visas misijos Inspiration4 planas yra kuriamas, sakė E. Musk ir pabrėžė, kad daugumą misijos detalių lems Jared Isaacman.

Jared Isaacman

„Inspiration4 misija skirta įkvėpti mases siekti žvaigždžių ir padėti surinkti pinigų Šv. Judo vaikų tyrimo ligoninei Memfyje”, – sakė J. Isaacman. „Tai svajonės visam gyvenimui įgyvendinimas ir žingsnis link ateities, kurioje kiekvienas gali leistis į žvalgybą ir tyrinėti žvaigždes“. Shift4 Payments įkūrėjas ir generalinio direktorius bei aviacijos ir kosminių skrydžių entuziastas nuo darželio laikų J. Isaacman ketina pats apmokėti likusių trijų ar dviejų turistų skrydžio kainas.

Viena misijos vieta atiteks minėtos ligoninės darbuotojai. J. Isaacman paminėjo, jog tai moteris, kuri nekantraudama laukia misijos pradžios. Kita misijos vieta atiteks visuomenės nariui per lėšų surinkimą. Tikimasi Šv. Judo vaikų tyrimo ligoninei surinkti bent 200 mln USD. Trečioji vieta atiteks „nusipelniusiam verslininkui, naudojančiam naują „Shift4Shop e-prekybos platformą“. Verslininkas bus parinktas iki vasario 28 vykstančiame konkurse.

Jared Isaacman yra „Shift4 Payments“, integruotų mokėjimų apdorojimo sprendimų lyderis, įkūrėjas ir generalinis direktorius. 1999, kai jam buvo tik 16 metų, pradėjo savo šeimos namo rūsyje, ir iškėlė į pirmaujančią mokėjimų technologijų įmonę, kurioje dirba daugiau nei 1 200 darbuotojų. Jaredas Isaacmanas yra laikomas vienu įtakingiausių pramonės verslo lyderių. Jį pristatė įvairios žiniasklaidos priemonės ir leidiniai, įskaitant „Forbes“, „The Today Show“, „Fox Business News“, „ABC News“, „Bloomberg“, „Businessweek, Inc.“ žurnalą ir „Fast Company“.

Inspiration 4

Inspiration4 ekipažas (iš kairės į dešinę): Chris Sembroski, Sian Proctor, Jared Isaacman ir Hayley Arceneaux

Inspiration4 training

Ekipažas treniruojasi nulinės gravitacijos treniruoklyje lėktuvo Boeing 727 viduje. Inspiration4 nuotrauka


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *