Kosminis viešbutis Aurora Station

Aurora, Station, Orion Span

Aurora, Station, Orion Span – keliaujame atostogauti į kosmosą

Aurora Station viešbutyje 16 saulėlydžių per parą

Kompanija Orion Span užsibrėžė 2021 metais orbitoje apie Žemę surinkti viešbutį Aurora Station, o 2022 metais jame tikisi sulaukti ir pirmųjų kosmoso turistų astronautų. Viešbutis turėtų būti 13.3 m igio ir 4.3 m pločio, jame dirbtų du ekipažo nariai ir 4 kosmoso turistai astronautai. Orbitinis viešbutis Aurora Station apie Žemę turėtų skrieti maždaug 320 km aukštyje, o tai žemesne orbita nei skrieja Tarptautinė Kosminė Stotis (TKS). Ji orbituoja ~ 408 km aukštyje. Prieš skrydį, būsimi kosmoso turistai turės lankyti 90 dienų pasiruošimo kursus, po to gaus Orion Span astronauto sertifikatą.

Aurora, Station, Orion Span
Naujas JAV startuolis Orion Span ketina kurti kosmoso viešbutį Aurora Station ir viliasi kosmoso turistus priimti jau 2022 metais

Aurora, Station, Orion Span

Aurora Station viešbutis konstruojamas Hiustone, o 12 dienų viešnagės jame kaina bus 9.5 mln USD

Aurora, Station, Orion Span

Kartu su keturiais mokiais turistais gyvens ir du ekipažo nariai

Orion Span rezervacija

Aurora, Station, Orion Span

Keli Orion Span vadovai yra dirbę NASA struktūrose

Kosminio viešbučio Aurora Station svečiais 12 parų galės tapti už 9.5 mln USD mokestį. Vienos nakties kaina ~ 792 tūkst USD. Liukso klasės viešbučio svečiai galės gerėtis Saulės patekėjimais, gerėtis Žemės ir kosmoso vaizdais, palaikyti nuolatinį vaizdo ryšį su artimaisiais, turės geros kokybės internetą, ilsėsis specialiose miego kapsulėse ir maitinsis aukščiausio lygio kosminiais patiekalais. Rezervacija kainuoja 80 tūkst. USD, ši suma klientui bet kada yra sugrąžinama.

Aurora, Station, Orion Span

Viešbučio Aurora Station dydis bus žymiai kuklesnis nei TKS: ilgis 14,4 m, diametras 4,3 m

Aurora, Station, Orion Span

Viešbučio Aurora Station lankytojai turės dalyvauti 90 dienų pasiruošimo kursuose

Aurora, Station, Orion Span Aurora, Station, Orion Span Aurora, Station, Orion Span

Viešbutis Aurora Station orbituos apie Žemę 320 km aukštyje

Palyginimui: nuo 2001 metų iki 2009 metų Tarptautinėje Kosmoso Stotyje apsilankė 8 kosmoso turistai. Pirmasis buvo JAV verslininkas Dennis Tito, kuris 7 paras gyveno TKS už 20 mln. USD. Vėliau kaina pakilo iki 40 mln USD. Deja, kosmoso turizmas buvo labai prastas sumanymas daliai kosmonautų ir astronautų. Dalis jų, po daugybės pasiruošimo metų, taip ir liko Žemėje.

Aurora, Station, Orion Span Aurora, Station, Orion Span

Aurora, Station, Orion Span Aurora, Station, Orion Span

Aurora Station viešbučio konstrukcija bus modulinė ir, esant poreikiui, jį galima padidinti, prijungiant naujus modulius

Į kosmoso turizmą 2019 metų vasarą ruošiasi sukti Blue Origin ir Virgin Galactic kompanijos. Pastarosios vadovas Richard Branson paviešino apie garsių žmonių, tokių kaip Tom Hanks, Lenardo DiCaprio bei Katy Perry, įsigytus bilietus po 250 tūkst. USD. Deja, kai kurios kompanijos, ketinusios leistis į kosmoso turizmo versą, bankrutuoja.

Aurora, Station, Orion Span

Orion Span vadovas Frank Bunger sako: „Mes norime padaryti kosmosą pasiekiamą visiems. kai tik viešbutis bus surinktas, jo eksploatacija prasidės iškart”.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *