NASA, reklama ir Estée Lauder

Estée Lauder Cupolla

NASA kartu su Estée Lauder kurs reklamą kosmose

Estée Lauder, Antares rocket Estée Lauder, NASA Antares rocket

Įprastinė NASA misija į TKS gali paskatinti reklamos gamybos kosmose, o Estée Lauder atnešti kosminį pelną

Spalio 2 naktį iš JAV Wallops salos kosmodromo starto aikštelės Virdžinijoje, link Tarptautinės Kosminės Stoties (TKS) pakilo kompanijos Northrop Grumman raketa Antares su krovininiu erdvėlaiviu Cygnus. Misija įprastinė, tokių nuo 2013metų pagal NASA Komercinių Papildymų Paslaugos programą (CRS) buvo 14 pagal. Tačiau yra vienas išskirtinumas.

Erdvėlaivis Cygnus į TKS be visų kitų 3500 kg krovinių, gabena ir Estée Lauder kompanijos produkciją. 10 flakonėlių naktinio kremo veidui. Kosminės Stoties Cupola dalyje, Žemės fone, astronautai padės nufilmuoti reklaminę vaizdo medžiagą. Tai bus pirmoji kosminė reklama, kurią Estée Lauder naudos socialiniuose tinkluose. NASA žengia dar vieną mažą žingsnį link Tarptautinės Kosminės Stoties, lekiančios žemoje orbitoje aplink Žemę, veiklos komercializavimo. Ši iniciatyva buvo paskelbta 2019 metais. Tarptautinės Kosminės Stoties funkcionalumo užtikrinimui NASA per metųs išleidžia ~ 4 mlrd USD. Iniciatyva paskelbta ir NASA iš komercinių projektų per metus turi uždirbti 5 % reikiamos sumos, t.y apie 200 mln USD.

Cygnus NNG14

Cygnus erdvėlaivį prie Kosminės Stoties pritraukia CanadaArms

Kosminis Estée Lauder naktinis kremas

NASA astronautai padės nufotografuoti ir nufilmuoti  kosmetiką, teigia NASA komercinių skrydžių plėtros direktorius Phil McAlister. Pačių astronautų reklaminiuose vaizduose nebus matyti. Astronautai negaus papildomo atlygio už tą darbą. Kompanija Estée Lauder sumokės NASA apie 128 tūkst USD už buteliukų gabenimą į TKS ir atgal bei fotografavimą.

Estée Lauder Cupolla NASA

Vienas 50 ml naktinio kremo buteliukas atseis tik 12 800 USD

Phil McAlister nuomone, Estée Lauder yra netradicinis TKS klientas. Tai NASA priima kaip naudą. „Mums reikia daugybės įmonių, kurios sugalvotų unikalių ir novatoriškų būdų išplėsti ekonominę veiklą kosmose“, – sakė jis. „Manome, kad gerai žinoma įmonė, tokia kaip Estée Lauder, yra viena iš pirmųjų bendrovių, pasinaudojusių mūsų komercinio naudojimo politika.“ Nuo pirmųjų Mercury misijų, į kosmosą buvo skraidinami komerciniai produktai. LEGO žaislai ir Coca-Cola soda skardines buvo fotografuotos JAV daugkartiniuose erdvėlaiviuose. Astronautai naudoja kosmetikos bei odos priežiūros produktus.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *