Starlink Lietuvoje

Starlink 496-dish

Būsimi SpaceX palydovinio interneto klientai Lietuvoje gruodžio 2 dieną gavo pranešimus apie numatomų paslaugų teikimo pradžią 2022 metais.

Starlink Lithuania

Interneto palydovų spiečiaus paslaugos netrukus bus preinamos ir Lietuvoje

„Lietuvoje, daugumoje vietų, vartotojai gali tikėtis, kad atsisiuntimo greitis yra nuo 100 Mb/s iki 200 Mb/s, o delsa – iki 20 ms. Paleidžiame daugiau palydovų, įrengiame daugiau antžeminių stočių ir tobuliname tinklo programinę įrangą, tad duomenų greitis, delsa ir veikimo laikas nuolat gerėja. Norėdami patikrinti, ar jūsų vieta yra prieinama Starlink paslaugoms, apsilankykite starlink.com svetainėje ir iš naujo įveskite aptarnavimo adresą. Jei „Starlink“ interneto paslauga jūsų vietovėje vis dar nepasiekiama, galite sumokėti užstatą ir būsite užregistruotas paslaugai”, – toks elektroninio laiško turinys.

astronautika.lt primena: įrangos (lekštė, stovas, maitinimo šaltinis, ir WiFi maršrutizatorius) kaina yra 499 €, paslaugos kaina 99 € (1 mėnuo), pristatymo kaina 79 €. Jei paslauga vis dar neteikiama duotoje vietovėje, galima sumokėti 99 € užstatą ir tikėtis paslaugos 2022 metais. Valstybių, kuriose 2021 pabaigoje jau teikiamos Starlink interneto paslaugos, skaičius pasiekė 18. Klientams 2021 vasaros gale buvo siūloma beta versija ir daugelyje testuotų vietų interneto greitaveika (atsisiuntimas) svyravo nuo 50 MB/s iki 150 MB/s, o delsa (ping parametras) buvo nuo 20 ms iki 40 ms.

Palydovinis internetas

Palydovinio interneto paslaugų palyginimas

Apie Viasat paslaugą Lietuvoje daugiau;


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *