Spacehub lt – trumpiausias kelias į kosmosą

Space Hub Lt A

SpaceHub LT – trumpas pristatytmas, galimybės ir idėjų skleidimas. Pristatant inovacijų agentūrą: esame Inovacijų agentūros „Space Hub LT“ grupės ekspertai – jūsų palydovai kosmoso sektoriaus galimybių kelyje.

Space Hub

TKS cuppola, Molėtų Etnokoslologijos centras, NanoAvionics bendrovėje surenkamas satas. Space Hub Lt nuotrauka

Kosmosas yra arčiau Lietuvos nei atrodo, nes fiziškai Tarptautinė Kosminė Stotis (TKS) yra arčiau Lietuvos nei Varšuva. Istoriškai lietuviai kosmosu domisi seniau nei krepšiniu – Lietuvos istorija kosmose datuojama jau XVII a. Dabar jau 50+ Lietuvos mokslo ir verslo organizacijų sėkmingai veikia kosmoso sektoriuje, o dar daugiau – turi potencialo išnaudoti šio sektoriaus galimybes.

Astronautika.lt komentaras: Kazimieras Simonavičius (kartais Semenovičius; gimė apie 1600 m. balandžio 18 d. – mirė apie 1651 m.) – artilerijos inžinierius, raketų išradėjas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajoras ir karininkas) Amsterdame lotynų kalba išleido veikalą „Didysis artilerijos menas“ (lot. Artis Magnae Artilleriae Pars prima), kuris greitai išgarsėjo visoje Europoje. Tai pirmoji pasaulyje knyga, pateikusi daugiapakopės raketos ir raketinės artilerijos sukūrimo teoriją bei brėžinius.

Space Hub Lt tikslai

Atveriame bei sutrumpiname kelius verslo ir mokslo vystymui kosmoso srityje. Padedame įmonėms iš kitų industrijų žengti į kosmoso sektorių. Skatiname tarptautinę tinklaveiką bei stipriname tarptautinį bendradarbiavimą. Priartiname galimybes karjeros pasirinkimams kosmoso sektoriuje. Šviečiame visuomenę nuleisdami kosmoso industriją ant Žemės.

Space hub Lt veikla

Konsultuojame besidominčius kosmoso industrijos galimybėmis. Aktyviai bendradarbiaujame su Europos kosmoso agentūra ir padedame išnaudoti jos teikiamas galimybes tiek verslui, tiek mokslui. Padedame įmonėms iš kitų industrijų prisijungti prie kosmoso sektoriaus. Rūpinamės tarptautine tinklaveika, kosmoso sektoriaus organizacijų bendradarbiavimo stiprinimu ir interesų atstovavimu. Organizuojame verslui ir mokslui aktualius renginius, verslo misijas, rūpinamės Lietuvos atstovų dalyvavimu kosmoso srities mokslinių tyrimų ir inovacijų programose. Priartiname galimybes karjeros pasirinkimams kosmoso sektoriuje, rūpinamės stažuotėmis Europos kosmoso agentūroje. Prisidedame prie kosmoso mokslo ir verslo žinomumo didinimo.

Egle-Elena-Sataite-729x462

„Space Hub LT“ grupės vadovė Eglė Elena Šataitė mano, kad dalyvavimas „CanSat“ konkurse moksleiviams ne tik suteiks praktinių žinių, bet ir prisidės prie aukštųjų technologijų vystymosi Lietuvoje.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *