Kongsberg NanoAvionics padvigubino pajėgumus

Kongsberg Nanoavionics B

Kongsberg NanoAvionics, mažųjų satų misijų integratorius ir satų platformų gamintojas, dvigubai padidino palydovų gamybos pajėgumus atidarydamas gamybos, surinkimo, integravimo ir testavimo (MAIT) padalinį Vilniuje, Mokslininkų g. 6B, Lietuvoje. Naujosios patalpos išsidėsčiusios viename aukšte, kuriame yra misijų valdymo centras, gamybos bei darbo erdvės. Pastato rūsyje įrenginėjama satų testavimo patalpa, o bendras plotas siekia 1500 m2. Vilniaus biure dirba per 200 darbuotojų. Tai yra trečiasis bendrovės biuras Lietuvoje, ankstesni įsikūrę Vilniuje bei Kaune.

Kongsberg Nanoavionics A

Mažųjų satų testavimas. Kongsberg NanoAvionics nuotrauka

MAIT padalinys jau veikia ir išplečia esamų įmonės objektų Lietuvoje, JK ir JAV pajėgunus. Be gamybos masto didinimo, įmonė sukurė papildomos darbo vietas, palaikydama satų gamintojo siekį padidinti darbuotojų skaičių. 2023 metais ketinama papildomai įdarbinti daugiau nei 100 žmonių visuose biuruose.

Išplėsdama gamybos pajėgumus, „NanoAvionics“ gali patenkinti komercinių, civilinių ir vyriausybinių organizacijų mažųjų satų spiečių bei didesnių satų poreikius. Taip pat tai leis įmonei toliau racionalizuoti savo procesus. Be jau gaminamų iki 220 kg masės 6U, 12U ir 16U nano satų platformų ir ESPA klasės mikrosatų magistralių asortimento, siekiama kurti naujus produktus. Bendrovės bendrovės būstinėje, Vilniuje, gretimame pastate išlieka administracijos, verslo plėtra bei veiklos padaliniai.

NanoAvionics įkūrėjas ir generalinis direktorius Vytenis J. Buzas, kalbėdamas apie plėtrą, sakė: „Mūsų investiciniai sprendimai plėsti verslą, yra nuolatinio įmonės augimo ir klientų paklausos pastaraisiais metais rezultatas. Tai atitinka mūsų tikslą tapti pagrindiniu mažųjų satų spiečių tiekėju. Mūsų filosofija yra augti kartu su kosmoso rinkos branda. Augti su savo klientais bei pradėti naujus jų satų spiečių plėtros etapus. Augti ir planuoti mūsų pajėgumų didinimą”.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *