Blue Origin NS-19 lėkis

BlueOrigin NS-19

NS-19 lėkis, kurį bendrovė Blue Origin atliko šeštadienį, tesęsi 11 minučių.

NS-19 BlueOrigin Laura Shepard Churchley

Laura Shepard Churchley išlipa iš NS-19 erdvėlaivio po lėkio virš Karmano linijos

Dėl stipraus vėjo ketvirtadienį NS-19 lėkis buvo perkeltas į šetadienį. Blue Origin atliko maždaug 11 minučių kelionę daugkartiniu automatiniu erdvėlaiviu ir į kosmosą nuskraidino keturis klientus turistus ir du svečius. Ekipažas pakilo maždaug į 107 km aukštį virš Žemės. Daugkartinė raketa New Shepard ir erdvėlaivis nutupė netoli starto vieots Teksaso valstijoje.

Erdvėlaivyje buvo Dylan Taylor (bendrovė „Voyager Space“), Michael Strahan, (bendrovė ABC), investuotojas Evan Dick; Lane Ventures įkūrėjas Lane Bess ir jo sūnus Cameron Bess.

Kviestinis svečias buvo Laura Shepard Churchley, pirmojo JAV astronauto Alan Shepard dukra. Blue Origin raketa New Shepard, kuri naudojama tokiems lėkiams, pavadinta Alan Shepard 15 minučių pirmajam suborbitiniam lėkiui atminti. Alan Shepard 1971 metais dalyvavo Apollo-14 misijoje į Mėnulį ir buvo penktasis žmogus išsilaipinęs Žemės palydove.

Kitas kviestinis svečias – buvęs NFL žaidėjas ir dabartinis „Good Morning America“ laidos vedėjas Michael Strahan.

Ekipažas kelias minutes mėgavosi nesvarumo būsena

„Šiandien mums buvo puikus skrydis. Tai buvo šeštasis mūsų skrydis per 2021 metus ir tai buvo puikūs New Shepard programos metai. Išskraidinome į kosmosą 14 astronautų, skraidinome NASA krovinius ir išbandėmė tūpimo į Mėnulį jutiklius. Užbaigėme mūsų sertifikavimo bandomuosius skrydžiius“, – sakė „Blue Origin“ generalinis direktorius Bob Smith.

„Noriu padėkoti mūsų krovinių klientams, mūsų astronautams ir, žinoma, „Team Blue“ už šiuos svarbius pasiekimus. Labai didžiuojuosi galėdamas būti šios atsidavusios ir darbščios komandos dalimi, kuri užtikrina, kad kiekvienas New Shepard skrydis būtų sėkmingas. saugus ir patikimas. Ir smagu pasakyti, kad tai tik pradžia.”


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *