SpaceX ir Tom Cruise

crew-dragon-docked-at-iss

Kino studija Universal Pictures, kompanija SpaceX ir aktorius Tom Cruise derina meninio filmo Tarptautinėje Kosminėje Stotyje kūrimo planus.

Filmą kurs T. Cruise draugas, režisierius Doug Liman (filmų the Bourn identity, Edge of the tomorrow, Fair play, Mr. and Mrs. Smith režisierius) kartu su SpaceX ir NASA. Tokią informaciją gegužės 6 dieną patvirtino NASA administratorius James Bridenstine.

Tom Cruise, SpaceX, Universal Picture

Aktorius Tom Cruise nori su Elon Musk ir Universal Pictures sukurti pirmąjį nuotykių filmą kosmose. Kevin Winter Getty Images iš businessinsider.com

Optimistiniais skaičiavimais, filmo biudžetas siektų mažiausiai 200 mln USD. Filmo kūrimo pradžia ir jo scenarijus neskelbiami. Marketingo prasme filmo vertė būti neįkainojama. 2018 vasaryje išlėkdinta raketa Facon Heavy su Elon Musk elektromobiliu Tesla Roadster ar 2020 gegužės 30 startavusi ir jau pasibaigusi istorinė Crew Dragon misija Demo-2 buvo prikausčiusi pasaulio smalsuolių dėmesį. Tom Cruise lekia į Tarptautinę Kosminę Stotį Crew Dragon erdvėlaiviu. Kas gali būti puikiau kino ir kosmoso kompanijoms už tokią reklamą ?

ISS SpaceX

Nuotykių filmas tikrame kosmose – kas gali būti geriau už tokią reklamą ?

Filmas, sukurtas kosmose, Tarptautinėje Kosminėje Stotyje ir už jos ribų, iš esmės sukeltų revoliuciją kino pramonėje. To niekas nedarė, išskyrus pačių astronautų sukurtą vaizdo medžiagą tiek Tarptautinėje Kosminėje Stotyje tiek už jos ribų per išėjimus į atvirą kosmosą. Tai būtų sudėtinga: nulinė gravitacija, draudimas, darbo sąlygos, scenarijus, filmavimo grupė. Laukia rimtos treniruotės, po kurių, galbūt 2022 metais į TKS pakiltų Crew Dragon erdvėlaivis su 4 ar 7 žmonėmis. Tarp jų būtų Tom Cruise ir NASA astronautas. Bet kuriuo atveju sumanymas yra grandiozinis ir galintis sukelti perversmą kino industrijoje.

Pasak Reuters, T. Cruise nėra vienintelė, pasirengusi kosminiams skrydžiams, įžymybė. Kompanija Virgin Galactic jau pardavė 250 000 USD vertės bilietus į 90 minučių trukmės suborbitinius skrydžius aktoriams Leonardo DiCaprio ir Justin Bieber.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *