Crew Dragon pirmieji astronautai

astronautai, Crew Dragon

Crew Dragon, Behnken, Hurley – pirmieji NASA astronautai Bob Behnken bei Doug Hurley ir jų šeimos. Abu Crew Dragon astronautai į kosmosą skrido tik JAV daugkartiniais Space Shuttle erdvėlaiviais ir iki patekimo į NASA buvo kariškiai.

Behnken, Hurley, Crew Dragon

Crew Dragon NASA astronautai Bob Behnken ir Doug Hurley namuose sulauks gero palaikymo Demo-2 misijos metu

Kai sutuoktinis yra astronautas, tai kelia nerimą šeimoje. Kai abu sutuoktiniai yra astronautai, tuomet situacija kitokia. Nerimas ir pavojaus supratimas. NASA astronautės Karen Nyberg sutuoktinis yra Doug Hurley. Bob Behnken žmona yra NASA astronautė Megan McArthur.

Crew Dragon Doug Hurley vado šeima

KarenNyberg, Crew Dragon, Behnken

Karen Nyberg Tarptautinėje Kosminėje Stotyje 2013 metais pro Cupola iliuminatorių gėrisi vaizdais

Dviejų skrydžių į kosmosą, įskaitant ilgalaikę misiją Tarptautinėje Kosminėje Stotyje, veteranė, mechanikos inžinierė Karen l. Nyberg yra pasitraukusi iš astronautų būrio. Pirmasis Karen Nyberg lėkis į kosmosą buvo 2008 gegužės 31 – birželio 14 STS-124 misijoje erdvėlaiviu Discovery. Antrasis lėkis 2013 gegužės 28 – lapkričio 11 erdvėlaiviu Soyuz TMA-09M. Astronautė kosmose praleido 180 parų.

Karen Nyberg, Behnken, Hurley

Karen Nyberg su sunūmi apžiūri tėčio, astronauto Doug Hurley, darbo vietą

Jos vyras yra Crew Dragon vadas Doug Hurley, dviejų skrydžių į kosmosą veteranas. Astronautas dalyvavo dviejose Space Shuttle misijose. Pirmasis lėkis misijoje STS‐127 2009 liepos 15-31 erdvėlaiviu Endeavour. Antroji D. Hurley misija buvo paskutinė Space Shuttle misija STS‐135 2011 metais. Bendra skrydžių į kosmosą trukmė 638 valandos, ~ 28 paros. Pora turi 10 metų sūnų Jacką.

Karen Nyberg demonstruoja plaukų plovimą kosmose

Bob Behnken šeima

Megan McArthur Behnken

NASA astronautė Megan McArthur pozuoja 2019 birželio 25 Kenedžio Kosminiame Centre. NASA nuotrauka

Po Šv. Pranciškaus vidurinės mokyklos, Mountain View, Kalifornijoje baigimo 1989, M. McArthur Kalifornijos universitete 1993 gavo aviacijos ir kosmoso inžinerijos mokslo bakalauro laipsnį. 2002 metais gavo okeanografijos daktaro laipsnį San Diego universitete Kalifornijoje. Kosmoso veteranė Megan McArthur NASA astronautų būryje buvo nuo 2000 metų. Vienintelė M. McArthur misija (STS-125 Atlantis) į kosmosą vyko 2009 gegužės 11-14 dienomis. Tai buvo istorinė, penktoji ir paskutinė Kosminio Hablo teleskopo (HST) remonto misija. Joje astronautė darbavosi atvirame kosmose robotizuota ranka.

Jos vyras, misijos Demo-2 astronautas Bob Behnken yra dalyvavęs 2 Space Shuttle (misijos STS-123 ir STS-130 erdvėlaiviu Endeavour) skrydžiuose. Praleido kosmose 30 parų, buvo 6 kartus atvirame kosmose (bendra trukmė – 36 val).

Bob Behnken son

Bob Behnken su šešiamečiu sunūmi Teodoru stebi raketos Falcon-9 startą

Savo ruožtu, Megan McArthur teigė, kad ji ir Bob Behnken „tiesiog stengiasi kuo paprasčiau pasikalbėti su sunūmi, idant jis žinotų, jog tai yra tėčio darbas, tai yra mamos darbas. Tėtis eis ir skris raketa į Tarptautinę Kosminę Stotį. Tai būtų tiesiog normalus dalykas, kurį vaikas supranta.“

Megan McArthur ruošiasi STS-125 misijai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *