Shenzhou-15 link Tiangong kosminės stoties

Shenzhou 15 and Shenzhou 14 crews together

Shenzhou-15 link Tiangong kosminės stoties pakilo su taikonautų Fei Junlong, Deng Qingming ir Zhang Lu ekipažu.

Shenzhou 15 launch E

Shenzhou-14 misijos nariai belaukiantys kolegų atskriejimo iš Žemės (kairėje), Shenzhou-15 lekiantys į Tiangong stotį

Shenzhou-15 erdvėlaivis šiandien pakilo su trijų žmonių įgula 15:08 UTC 29 CZ2F raketa iš Jiuquan, Vidinės Mongolijos, Kinijos. Jis prisijungs prie Kinijos Tiangong kosminės stoties po 6 val. 30 minučių.

Shenzhou 15 crew before launch

Taikonautai Fei Junlong, Deng Qingming ir Zhang Lu prieš skrydį.

Kinijos kosminėje stotyje (KKS) Tiangong dirbanti Shenzhou-14 misija su taikonautais Fei Junlong, Deng Qingming ird Zhang Lu stebėjo Shenzhou-15 paleidimą iš kosmoso. Misijos Shenzhou-14 įgula pirmą kartą perduos KKS Tiangong vadovavimą kosmose Shenzhou 15 ekipažui.

Tiangong KKS

Shenzhou-14 misija užbaigė Kinijos kosminės stoties surinkimą

Būtent Shenzhou-14 misijos ekipažas užbaigė KKS Tiangong surinkimą. Spalio 31 dieną iškeltas stoties modulis Mengtian (Sapnai apie dangų) yra o4,2×17,9 m ir maždaug 22 tonų masės modulis, skirtas įvairiems moksliniams eksperimentams atlikti. Tyrimai vyks įvairiose srityse, įskaitant skysčių fiziką, degimą ir medžiagų mokslą bei kosmosą. technologijas. Bendras Kinijos kosminės stoties Tiangong tūris yra ~ 110 m3, iš jų ~ 32 m3 gali naudoti taikonautai.

Naujasis ekipažas bus pirmasis, visą 6 mėnesių misiją dirbsiantis visiškai užbaigtoje Tiangong kosminėje stotyje. Kinija yra paskelbusi apie galimybę naudotis Tiangong stotimi ir kitų valstybių mokslininkams ir astronautamas.

Shenzhou 15 and Shenzhou 14 crews together

Abiejų Shenzhou-15 ir Shenzhou-14 misijų taikonautai stotyje


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *