Manekenai dalyvauja Artemis I misijoje link Mėnulio ir atgal į Žemę.
Artemis I misijos etapai
Apollo programos NASA inžinierius Arturo Campos ir kapitonas Moonikin Campos
Erdvėlaivis Orion link Mėnulio lekia su trimis, į astronautus panašiais, manekenais. Jie turi jutiklius, teikiančius duomenis apie tai, ką įgulos nariai gali patirti kelionės į Mėnulį metu. Pirmasis manekenas, „kapitonas Moonikin Campos“ sėdi vado kedėje. Manekenas pavadintas Arturo Campos, NASA inžinieriaus „Apollo“ programoje garbei. A. Campos indėlis buvo lemiamas Apollo 13 misijos metu. Moonikin Campos „Orion Crew Survival System“ (OCSS) kostiume yra du spinduliuotės jutikliai. Astronautai OCSS dėvės paleidimo, orbitos keitimo ir kitose dinamiškose misijos fazėse. Vado sėdynėje taip pat yra jutikliai, fiksuojantys pagreičio ir vibracijos duomenis misijos metu.
AstroRad liemenė 2020 metais jau išbandyta Tarptautinėje Kosminėje Stotyje
Kartu su Moonikin yra du fantominiai torsai. Tai Helga ir Zohar, dalyvaujantys radiacijos matavimo eksperimente MARE (Matroshka AstroRad Radiation Experiment). NASA kartu su Vokietijos aviacijos ir kosmoso centru ir Izraelio kosmoso agentūra matuos radiacijos apšvitą misijos metu. Zohar yra ekranuotas Astrorad spinduliuotės liemene ir aprūpintas jutikliais, leidžiančiais nustatyti radiacijos riziką. Helga liemenės neturi. Fantomai matuos radiacijos apšvitą įvairiose kūno vietose, o pasyvieji ir aktyvieji dozimetrai bus paskirstyti jautriuose bei didelės kamieninių ląstelių koncentracijos audiniuose.
ESA astronautas aviukas Šonas pirmasis aplėks Mėnulį kartu su torsais Helga bei Zohar
Šiuo bandymu renkami duomenis apie radiacijos lygį misijų į Mėnulį metu, o tuo pačiu patikrinamas liemenės efektyvumas. Be trijų manekenų, Orione lekia NASA šunelis Snoopy ir aviukas Šonas – pirmasis ESA astronautas Artemis I misijoje į Mėnulį.