Pasiruošimas Crew 6 misijai

Pasiruosimas SpaceX-Crew-6-Astronauts

Pasiruošimas Crew 6 misijai vyksta nuo 2021 metų pabaigos, o 2022 metais prie ekipažo prisijungė dar du astronautai.

pasiruošimas SpaceX Crew-6 Preflight Imagery from SpaceX - Pad 39A

Crew 6 misijos ekipažas S. Bowen, W. Hoburg, S. Alneyadi ir A. Fedjajev 39A starto aikštelės koridoriuje. SpaceX nuotrauka

Naujas keturių įgulos ekipažas ruošiasi lėkti į Tarptautinę Kosminę Stotį (TKS) pagal NASA SpaceX Crew-6 misijos programą. Lėkis bus šeštoji misija SpaceX į TKS stotį ir septintasis pilotuojams Dragon pagal NASA komercinės įgulos programą. NASA astronautai Stephen Bowen ir Warren “Woody” Hoburg į į Crew-6 misiją buvo paskirti 2021 m. gruodžio mėnesį. Nuo to laiko pradėjo dirbti bei treniruotis skrydžiui SpaceX erdvėlaivyje ir buvimui TKS. Roscosmos kosmonautas Andrey Fedyaev ir Jungtinių Arabų Emiratų (JAE) UAE (United Arab Emirates) astronautas Sultan Alneyadi į misiją trečiuoju ir ketvirtuoju įgulos nariais buvo įtraukti 2022 m. liepą. Misijos, kaip ir prieš tai buvusių, trukmė bus 180 parų. Tikėtina misijos pradžia yra 2023 vasario 26 diena.

Tarptautinė įgula skries erdvėlaiviu SpaceX Dragon Endeavour, naudotu Crew-1, Inspiration4 ir Axiom-1 misijose. Vykdydamos atnaujinimo procesą, komandos diegia naujus komponentus: yra keičiamas šilumos skydas, erdvėlaivio Crew Dragon kūgis, bagažinė ir 16 po 400 N stūmos Draco varytuvai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *