Orbital Reef – orbitinė stotis

Orbital reef Blue origin

Orbital Reef – spalio 25 dieną paskelbta informacija apie bendrovių Blue Origin ir Sierra Space planuojamą orbitinę stotį žemoje orbitoje apie Žemę.

Orbital reefGalbūt dešimtmečio pabaigoje Orbital Reef bus svarbiausia mišrios paskirties kosminė stotis žemoje Žemės orbitoje, skirta prekybai, tyrimams ir turizmui

Orbital Reef stotis atvers kitą žmogaus erdvės tyrinėjimo ir plėtros skyrių, palengvindama gyvybingos ekosistemos ir verslo modelio augimą ateityje. Stotį remia kosmoso pramonės lyderiai ir komandos draugai, įskaitant Boeing, Redwire Space, Genesis Engineering Solutions ir Arizonos valstijos universitetą.

Blue Origin orbitinės stoties vizija pirmiausia turizmui, vėliau ir verslui.

Naujoviška stotis

Orbital Reef bus kuriama, siekiant atverti naujas kosmoso rinkas ir kiekvienam suteikti galimybę rasti savo vietą orbitoje. Stotis pradės veikti antroje šio dešimtmečio pusėje. Mokslinių tyrimų, pramonės, tarptautiniams ir komerciniams klientams ši unikali vieta pasiūlys konkurencingas paslaugas, įskaitant transportą ir logistiką, apgyvendinimą, įrangos nuskraidinimą ir valdymo operacijas. įskaitant ir orbitinės stoties įgulą.

Orbital Reef kosmose veiks kaip mišraus naudojimo verslo parkas. Bendra infrastruktūra patenkins įvairių nuomininkų ir lankytojų poreikius. Į žmogų orientuota erdvės architektūra su pasaulinio lygio paslaugomis ir patogumais, kurie yra įkvepiantys, praktiški ir saugūs. Kaip svarbiausia komercinė stotis žemoje Žemės orbitoje, Orbital Reef suteiks infrastruktūrą, reikalingą ekonominei veiklai didinti ir naujoms kosmoso rinkoms atverti. Daugkartinio naudojimo transportas bei sumanus dizainas kartu su pažangia automatika bei logistika sumažins išlaidas ir sudėtingumą tiek tradiciniams kosmoso operatoriams, tiek ir naujokams. Būtent tai leis įvairiems naudotojams siekti savo tikslų. Atviros sistemos architektūra leidžia bet kuriam klientui ar valstybei susijungti ir keistis pagal paklausą.

Stoties partnerių indėlis

Orbital Reef ekspertų komanda pateikia išbandytus pajėgumus ir naujas vizijas, teikdami paslaugas, įskaitant unikalią patirtį kuriant bei eksploatuojant Tarptautinę kosminę stotį:

Blue Origin – komunalinės sistemos, didelio skersmens branduolių moduliai ir daugkartinio naudojimo sunkiųjų startūnų New Glenn paleidimo sistema.

Dream Chaser ALT-2 Free Flight

Dream Chaser į Žemę grįžta ir tupia kaip lėktuvas

Sierra Space – didelis integruotos lanksčios aplinkos (Large Integrated Flexible Environment – LIFE) modulis, modulis mazgas. Svarbiausias yra Dream Chaser erdvėlaivis, skirtas įgulai ir kroviniams gabenti. Erdvėlaivis gali nusileisti ant pakilimo ir tūpimo takų visame pasaulyje.

Boeing – mokslo modulis, stoties operacijos, techninės priežiūros inžinerija ir erdvėlaivis Starliner ekipažui.

Redwire Space – mikrogravitacijos tyrimai, plėtra ir gamyba; naudingosios apkrovos operacijos ir dislokuojamos struktūros.

Genesis Engineering Solutions – vieno asmens erdvėlaivis, skirtas įprastinėms operacijoms ir turistinėms ekskursijoms.

Arizonos valstijos universitetas – vadovauja pasauliniam universitetų konsorciumui, teikiančiam konsultavimo mokslinių tyrimų ir visuomenės informavimo paslaugas.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *